Moja historia

Pozostań głodny, pozostań głupi ...

Moja historia to przede wszystkim praca. Jestem bardzo pracowity i zaangażowany, chętnie się uczę i jestem wiecznie ciekawy świata. To powoduje, że życie mam bardzo interesujące, ani jednego dnia nie przepracowałem na etacie, wciąż debiutuję w nowych branżach i nowych formach organizacji, np. ostatnio stałem się uczestnikiem DAO - Zdecentalizowanej Autonomiczej Organizacji, współzałożycielem i współwłaścicielem jednej z pierwszych instytucji tego typu na świecie.

Zawsze robiłem nietypowe rzeczy. Jako nastolatek, jeszcze w szkole podstawowej, w 1987 roku założyłem pierwszą "firmę" z unikatową usługą. Myjnia AUTO-BŁYSK obsługiwała bogatych klientów pucując samochody pod ich domami. W liceum sprzedawałem oprogramowanie na giełdzie komputerowej pod krawatem i w białej koszuli, podobnie moi wspólnicy. Szok dla otoczenia! Na rok przed maturą założyłem pierwszą "poważną" firmę, zaczynając od produkcji filmowej i grafiki komputerowej. W roku 1991 moi rówieśnicy inaczej spędzali wolny czas. Kiedy odniosłem już sukces, poznałem Roberta Kiyosaki i zacząłem działać w MLM, znów nietypowo. 

Oczywiście, taka postawa ma swoje plusy i minusy. Plusem jest fakt, że mój każdy dzień wygląda inaczej, poznaję masę nowych, ciekawych ludzi i wciąż jestem w podróży. Byłem już na 4 kontynentach, w tym w USA, Meksyku, w Tajlandii czy na Sri Lance. Ostatnio mieszkałem przez kilka lat w Dubaju. Wszędzie i niemal każdego dnia znajduję inspirację do dalszych poszukiwań i odkryć. Zauważyłem, że z wiekiem mam coraz większą chęć odkrywania nieodkrytego i coraz chętniej się uczę. Minusem jest to, że popełniam ponadprzeciętną ilośc błędów, zgodnie z zasadą:

Nie popełnia błędów ten, kto nic nie robi.

I wiesz, co? Zupełnie nie planuję tego zmieniać. Wręcz przeciwnie! Ja zawsze będę aktywny i nienasycony ...

Być może dlatego moimi idolami są Albert Einstein, Steve Jobs, Winston Churchill czy Henry Ford.

Albert Einstein

Winston Churchill

Myśl inaczej - Steve Jobs

Zaraz wielu boi się być głupcami - Henry Ford