Moja PRACA

Praca zawsze była dla mnie ważna. I tak prawdopodobnie pozostanie.

Kilka zdań o mnie (biznesowo): Zarabiam od 14. roku życia. Mały biznes rozpocząłem jako licealista a własną firmę uruchomiłem w 1991 roku. Przez 12 lat prowadziłem skuteczną agencję reklamową i multidrukarnię, specjalistyczne studio poligraficzne we Wrocławiu a jednocześnie do 2004 roku firmę konsultingową w Warszawie. W latach 1997-2009 z powodzeniem współpracowałem z POLKOMTEL S.A. będąc właścicielem 6 autoryzowanych salonów PLUS GSM we Wrocławiu i innych miastach Dolnego Śląska.


Zafascynowany ideą MLM w 2004 roku podjąłem współpracę z Węgrami. Network stał się moją życiową pasją. Zawsze duży nacisk kładł em na szkolenia, zdobywanie nowych umiejętności i doświadczeń. Lubię pomagać innym, w 2013 roku założyłem fundację. Cenię pracę w zespole i intensywnie wspieram innych w rozwoju. Dużo podróżuję (USA, UK, Azja) i chcę więcej. Bardziej prywatnie: na codzień mieszkam w Londynie ale często podróżuję. Bywam też w Polsce. Pasjonuje mnie praca w zespole, rozwój osobisty, ekologia, podróże.


W 2019 roku, po 15 latach konsekwencji i sukcesów zakończyłem wątek MLM w moim życiu. Wróciłem do biznesu tradycyjnego, zająłem się nieruchomościami. Zafascynował mnie też kierunek bliskowschodni. Podjąłem współpracę na linii Londyn-Dubaj.